קצת עלינו

Israel Scoot
קורקינט פעלולים למי שמבין באמת

 
סקוט, סקוט פעלולים, קורקינט פעלולים – זה לא משנה איך אתם קוראים לזה. אצלנו תוכלו למצוא את הקורקינטים הכי מקצועיים, הכי טובים ובמחיר הכי משתלם.

לחנות


קרא עוד

קצת על Israel Scoot

Israel Scoot היא חנות לקורקינט פעלולים לכל הגילאים.

בין אם אתם סקוטרים, רוצים להתחיל להיות או סתם תמיד חולמים לעשות פעלולים בסקייט פארק – אצלנו תוכלו למצוא את הקורקינטים מהמותגים הכי טובים במחירים הכי משתלמים.

למה אנחנו?

אנחנו נותנים מחירים של חו”ל ואפילו פחות, אנחנו תמיד זמינים ללקוחות שלנו ועושים הכל בשיא המקצועיות כדי לעזור לכם ולתת לכם שירות. יש לנו מגוון של מוצרים ואצלנו בטוח תצליחו למצוא את הסקוט שמתאים לכם.

איזה מוצרים אנחנו מוכרים?
תוכלו למצוא אצלנו קורקינט פעלולים וכל הציוד הנלווה: גריפים, דקים, ברים לסקוט ועוד חלקים לסקוט וכמובן ציוד מיגון מקצועי. הקורקינטים שלנו הם מותגים בינלואמיים הכי מקצועיים שקיימים: ROOT, LUCKY, LONGWAY, ETHIC ועוד.

אנחנו מוכרים גם קורקינטים לילדים, כך שאם אתם רוצים לקנות ולהתנסות בקורקינט רגיל זה גם אפשרי אצלנו.

למי זה מתאים?
המוצרים מתאימים לבוגרים, צעירים, ילדים שאוהבים סקוט פעלולים ויש להם תשוקה לרכב, לעשות תרגילים, טריקים ו”לעוף באוויר” עם הסקוט. במיוחד אם אתם רוצים להתקדם ולהיות מקצועיים וטובים יותר ברמה שלכם.

איך אני אדע איזה Scoot מתאים לי?
הסקוט מתאים לפי הגיל ובעיקר לפי הגובה, ובעיקר משנה גובה הכידון. בנוסף, ככל שהקורקינט קל יותר, ככה הוא למתקדמים יותר. על כל קורקינט בחנות שלנו מפורטות המידות, ובדרך כלל לילדים נמוכים יותר (עד גיל 8-10) יתאים יותר קורקינט עם כידון נמוך (500-550 מ”מ) ולילדים גבוהים יותר יתאים קורקינט עם כידון גבוה יותר (600-650 מ”מ).

אם אתם לא בטוחים איזה קורקינט מתאים לכם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לעזור.

איך רוכשים?
לאחר שרוכשים בחנות שלנו, אנחנו שולחים משלוח עד הבית. אנחנו מאמינים במשלוחים מהירים ושירות טוב, והמשלוח מגיע תוך 3-5 ימי עסקים.